Ads_700x200

wtorek, 2 grudnia 2014

Bluebook na krańcach świata - WYNIKI konkursu


Witam,

tym razem krótko .... podczas ogłoszenia konkursu przewidziane zostały nagrody jak niżej, cytuję:

"zwycięzca konkursu otrzyma w nagrodę zestaw ATB 1.04 w postaci pakietu LEO - LINK do sklepu firmy Atnel. Poza tym w nagrodę za drugie i trzecie miejsce laureaci otrzymają po jednym egzemplarzu książki pt. "Język C Pasja programowania mikrokontrolerów 8-bitowych".


Okazało się jednak że trzeba było wprowadzić pewne zmiany w systemie nagród, za co bardzo przepraszam wszystkich uczestników. Tym bardziej, że został powołany jeszcze konkurs z głosowaniem (nagrodą) publiczności:


Zanim jednak ogłoszę co zmieniło się w systemie nagród chciałbym powiedzieć, że jako jednoosobowe JURY, które miało podjąć pierwotną decyzję odnośnie pierwotnej nagrody głównej, byłem wręcz zaskoczony ogromną ilością nadesłanych prac. Co tu dużo mówić, wspaniałych prac. Wybór był niesamowicie trudny, prawie straciłem wzrok od ciągłego oglądania wszystkich nadesłanych fotek. Przyznam, że próbowałem się posiłkować opiniami moich najbliższych znajomych czy też rodziny, ale to w efekcie końcowym powodowało jeszcze większy zamęt w głowie i utrudniało podjęcie ostatecznej decyzji. W końcu spróbowałem odrobinę jogi i kontemplacji w celu wyciszenia się i dokonania ostatecznego wyboru ... zanim jednak powiem o tym....... chciałbym wszem i wobec ogłosić co następuje w/s nowego i ostatecznego systemu nagród. 

1. Pakiet ATB LEO 1.04b (Najnowsza wersja - kolor fioletowy!) zostanie przyznana za I-sze miejsce dwóm osobom, jednej wytypowanej przeze mnie jako Jury oraz drugiej osobie, która zdobyła największą ilość głosów w głosowaniu publiczności.

2. Zamiast dwóch książek GREENBOOK dla zwycięzców na drugim i trzecim miejscu ..... (UWAGA!) ..... pula książek Greenbook, została zwiększona do 11 szt! Po jednej dla każdego kolejnego miejsca wg jury oraz publiczności.

3. Każdy pozostały uczestnik konkursu może wybrać sobie licencję albo na MkAvrCalculator albo na MkBootloader jeśli nie posiada takiego programu. Dodatkowo każdy pozostały uczestnik może otrzymać specjalny RABAT na zakup zielonej książki w wysokości 35 % (Uwaga! rabat możliwy do uzyskania tylko przy zakupie książki do końca stycznia 2015)

Uprzejmie "przepraszam" ;) za zwiększenie puli nagród w stosunku do pierwotnych obietnic ale wszyscy przygotowali niesamowite prace. 

Przyszedł zatem czas na ogłoszenie szczegółowych wyników:

1. MIEJSCE - NAGRODA PUBLICZNOŚCI - Pakiet ATB 1.04b LEO
Autorzy: Janusz Olejniczak (nick z forum atnel: Jahoo) oraz Paweł Socha


1. MIEJSCE - NAGRODA JURY - Pakiet ATB 1.04b LEO
Autor: Paulina----------------- NAGRODY PUBLICZNOŚCI oraz JURY ---------------------

2. MIEJSCE - GREENBOOK 
Autor:  Darek


3. MIEJSCE - GREENBOOK 
Autor: Mateusz


4. MIEJSCE - GREENBOOK 
Autor: Piotr


5. MIEJSCE - GREENBOOK 
Autor: Marcin


6. MIEJSCE - GREENBOOK 
Autor: Wojtek


7. MIEJSCE - GREENBOOK 
Autor: Piotr


8. MIEJSCE - GREENBOOK 
Autor: Piotr


9. MIEJSCE - GREENBOOK 
Autor: Alan


10. MIEJSCE - GREENBOOK 
Autor: Piotr


11. MIEJSCE - GREENBOOK 
Autor: Piotr

12. MIEJSCE - GREENBOOK 
Autor: (nick z forum.atnel.pl) Ryba20003 
Uwaga! 

Osoby które wygrały nagrody proszę się zgłaszać do mnie ale KONIECZNIE na maila: biuro@atnel.pl 
Zgłoszeni należy dokonywać od 15 grudnia 2014 do końca stycznia 2015 roku.
Maila zgłoszeniowego należy bezwzględnie wysłać z tego samego adresu, z którego były wysłane fotki na konkurs.
W mailu zgłoszeniowym należy podać dokładny adres do wysyłki nagrody.

;)

Mam nadzieję, że w przeciwieństwie do obaw niektórych osób, podczas ogłaszania konkursu, nie można powiedzieć, że szansę miały tylko te osoby, które robiły fotki gdzieś daleko za granicą. Jak widać szansę miał każdy!

GRATULUJĘ WSZYSTKIM

Liczę na to, że bawiliście się równie dobrze jak ja .... poza tym mam nadzieję, że zdobyte nagrody zostaną w pełni wykorzystane ;)

Pytanie z mojej strony - czy mogę liczyć na to, że pochwalicie się nagrodami i konkursem "tu i tam" prezentując np link do tego miejsca na blogu ? że wspomnicie swoim znajomym "tu i tam w internecie" o moich książkach ? Z góry serdecznie za wszystko dziękuję.10 komentarzy:

 1. Co za radość ! :D Nie sądziłem, że zajmę miejsce na podium :D:D:D Dziękuję i to bardzo Panie Mirku za docenienie mojej pracy! :D Oj już nawet bez tego polecam Pana moim znajomym ;) Takie pytanie jeszcze. Każdy kto wygrał GB otrzyma już to nowe drugie wydanie w twardej oprawie tak?
  Serdecznie pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście II-wydanie GB ;) dlatego zgłoszenia proszę pisać dopiero od 15 grudnia

   Usuń
 2. Gratuluję wszystkim uczestnikom wspaniałych prac i przede wszystkim wygranych :-) No trzeba przyznać, że ma Pan gest Panie Mirku :-) To niesamowite, że tak wspiera Pan młodzież i zachęca tym samym do poznania niezwykłego świata elektroniki i programowania! Brakuje Panie Mirku takich ludzi jak Pan. Szacunek.

  OdpowiedzUsuń
 3. To teraz czekać na edycję GreenBook'a na krańcach świata :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Chciałbym w swoim imieniu, Pawła oraz wszystkich nurkujących kolegów zamieszanych w przedsięwzięcie BNKŚ, podziękować publiczności naszego forum za uznanie, za głosy i za to że nasz wysiłek był tak wspaniale doceniony. Chcielibyśmy podziękować Panu Mirkowi, który robi dla nas wszystkich te niesamowite rzeczy, a przede wszystkim ważne jest to, że to nas razem łączy. Dla mnie wszyscy jesteśmy zwycięzcami, bo trafiliśmy tutaj na forum. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja także chciałbym pogratulować wszystkim uczestnikom konkursu i podziękować Panu Mirkowi, za wszystko co dla nas zrobił.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluje wszystkim i dziękuje za konkurs panu Mirkowi !
  Jak wygląda sprawa z wykorzystaniem rabatu na Greenbook'a, co prawda jeszcze mi on nie potrzebny, ale żal nie wykorzystac takiego rabaciku ;) ?
  A drugie pytanko jak można się zgłosic po licencje na jeden z programów akurat nie mam :-]

  Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgłoszenia po rabat i program tylko i wyłącznie na maila wg wskazówek w artykule ok ?

   Już niedługo może się okazać GB dość mocno potrzebny ;) coś się święci, coś się szykuje - coś się stanie niedługo ;)

   Usuń
 7. Ok, przepraszam nie zauważyłem tego czerwonego, rażącego w oczy komunikatu :)

  Pozdrawiam raz jeszcze !

  OdpowiedzUsuń