Ads_700x200

poniedziałek, 3 listopada 2014

BNKŚ - Głosowanie publiczności

Uwaga!

Chciałbym ogłosić wszystkim, że od teraz do dnia 30 listopada 2014 roku każdy uczestnik forum.atnel.pl może brać udział w ankiecie - głosowaniu szerokiej publiczności dotyczącym wyboru zwycięzcy BNKŚ czyli (Bluebook Na Krańcach Świata) Chodzi oczywiście o książkę "Mikrokontrolery AVR Język C - podstawy programowania" w polskiej wersji językowej, najnowsze II-wydanie w twardej oprawie ;) .... Poniżej będzie umieszczony link do specjalnej ankiety na forum. Postanowiłem bowiem, że poza główną nagrodą, którą przyznam ja jako jednosobowe jury zgodnie z tym co ogłosiłem na samym początku konkursu BNKŚ , więc postanowiłem że szanowna Publiczność wyłoni drugiego zwycięzcę, który także otrzyma nagrodę główną! Jak widzicie tym samym już zwiększa się pula nagród ... a pod koniec może być jeszcze jakaś mała niespodzianka, zatem zapraszam - zabierajmy się do roboty i oddajmy swój głos. Uwaga! jedna osoba może zagłosować TYLKO JEDEN RAZ, co gorsze po oddaniu głosu pod żadnym pozorem nie da się go później unieważnić lub przenieść na inne zdjęcie, więc zastanówcie się 3 razy zanim klikniecie klawisz GŁOSUJ przy wybranym zdjęciu. Po kliknięciu tego klawisza - znikną wszystkie przyciski z tym napisem i koniec. Przyznam że jestem szalenie ciekawy jakie zdjęcie wygra w tym wielkim głosowaniu ... czy pokryje się to z moimi faworytami czy też będzie caaaałkowicie inne ? .... No nic zatem przejdźmy do konkretów ... poniżej LINK ....


Nie wprowadzam tutaj, żadnych kategorii zdjęć ponieważ nie liczy się kompletnie to gdzie kto zrobił zdjęcie - liczy się POMYSŁ na zdjęcie więc myślę, że każdy rozsądnie dokona fajnego wyboru.

Zapraszam na forum:
w pierwszych dniach grudnia 2014 zostaną ogłoszone oficjalne wyniki, a zwycięzcy będą mogli odebrać zasłużone nagrody.

24 komentarze:

 1. Hmmm. Czyli ja jako głosujący nie mam szans na wygraną bo nie dałem zdjęcia?
  Buuuuuu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale za to możesz kogoś uszczęśliwić swoim głosem ;)

   Usuń
 2. Rozumiem, że nie przystoi głosować na siebie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ależ jak najbardziej przystoi oddać swój głos na swoją fotkę ;) dlatego specjalnie nie zastrzegałem w warunkach głosowania że tak nie można, bo można ;)

   przynajmniej każdy będzie miał po MINIMUM jednym głosie

   Usuń
  2. W takim razie postrzeliłem się w stopę :D

   Usuń
 3. Czy będzie widoczna ilość głosów przy zdjęciu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę zajrzeć do ankiety - jest przecież widoczna ilość głosów

   Usuń
  2. Tylko moderatorzy widzą liczbę głosów.

   Usuń
  3. aaaa no ok ;) to niech tak zostanie :D - wyniki ogłosimy na koniec listopada

   Usuń
 4. Ja ciee... ile zdjęć... Myślałem, że to będzie, no nie wiem... 5? 10? 15? :)
  Miałem ciężki, bardzo ciężki wybór... ale ostatecznie głos poleciał :)
  Anonimowy j23 ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też się nie spodziewałem takiego urodzaju ;)

   Usuń
 5. Z małego niepozornego konkursu zrobił się całkiem fajny konkurs. Ja jestem pod wrażeniem ilości uczestników. Aktywność na forum i blogu na pewno wzrosła. Ciekaw jestem co będzie się działo przed samym ogłoszeniem wyników. Już jestem podekscytowany.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyznam, że ja sam z wypiekami na twarzy również czekam na wyniki tego głosowania ... ;)

   Usuń
 6. Odwiedzam Cię już po raz któryś - pierwszych kilka razy byłem tu już jakis czas temu ale cały czas Twój blog mnie ujmuje. Fajnie, że organizowane są konkursy które pewnie przyciągają czytelników

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubię blogi ciekawe tak jak ten Twój. Takie na których coś się dzieje i zawsze można znalźć świeże i ciekawe informacje. Zaglądam i będę zaglądać. powodzenia w dalszej dzialalności

  OdpowiedzUsuń
 8. Mirku, czy jest jakaś aktualizacja plików z BlueBooka? Posiadam BB z płytą, a na niej pliki są bardzo stare.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli to książka starsza jeszcze w miękkiej oprawie to jest uaktualnienie. Ale jeśli to już nowsze w twardej oprawie to masz aktualną wersję

   Usuń
  2. Mam twardą, szkoda. Jest tam nieporządek trochę. Niepotrzebnie zostawiłeś skompilowane przykłady, są zipy i obok pliki wypakowane. Powtarzają się pliki. Można bardzo odchudzić te płytę.

   Usuń
 9. Na DVD od BB, w katalogu z PDF do części z ATB, są złe wersje plików w stosunku do realnych komponentów. (Ale przecież można stosować zamienniki) No tak ale biały podpis na PCB też się nie zgadza z PDF.
  Piszę ci to nie aby cię obrażić, ale żebyś uważał jakich plików używasz w książce.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Używam dobrych plików a aktualności masz zawsze na stronie www.atnel.pl ... ty jesteś jedyną osobą która od 2011 roku ;) to już 7 lat - zgłasza takie dziwne problemy.

   Usuń
  2. Ogólnie jestem dziwny, wybacz.

   Usuń
  3. ależ ja się nie gniewam ;) nie ma czego wybaczać

   Usuń