Ads_700x200

wtorek, 20 sierpnia 2013

Oficjalny spis treści - II wydania pierwszej niebieskiej książki

Witam,

tym razem króciutka informacja i po raz pierwszy przed-premierowo oficjalna publikacja spisu treści drugiego, poprawionego i uzupełnionego wydania książki "Mikrokontrolery AVR Język C - podstawy programowania" Jakość pliku jest tylko do podglądu ale wystarczająca aby zapoznać się dokładnie z samym spisem treści. Zapraszam niżej do pobrania pliku:
;)

3 komentarze:

 1. Nie mogę się doczekać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak wygląda logika książek wydawnictwa?
  Posiadam książkę Mikrokontrolery... podstawy programowania wydanie I Szczecin 2011 ISBN 978-83-931797-0-1. Później była wersja I poprawiona, a teraz II. To są rozwinięcia, tzn. kupując wersję II nie tracę nic z wersji I??
  Następna tzn. Język C Pasja programowania to już wg spisu treści rozszerzenie możliwości, niejako kontynuacja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tutaj opisałem

   http://mirekk36.blogspot.com/2013/08/zapowiedz-ii-oficjalne-wydanie.html

   obecne najnowsze II oficjalne, poprawione i uzupełnione wydanie pierwszej niebieskiej książki pt: "Mikrokontrolery AVR Język C - podstawy programowania", proszę rzucić okiem na różnice.

   Jeśli zaś chodzi o zieloną książkę "Język C Pasja programowania mikrokontrolerów 8-bitowych" to jest wprost druga część, że tak powiem tego cyklu. Piszę cyklu bo w planach cykl ma zawierać tyle części ile widać na obrazku na tej stronie:

   http://atnel.pl/wydawnictwo.html

   można w obrazek kliknąć i zobaczyć z bliska.

   Czy to się uda ? zobaczymy ... na razie wciąż jeszcze nie udało mi się na poważnie rozpocząć pisania trzeciej części z tego cyklu pomimo iż uchyliłem już rąbka tajemnicy co w niej na pewno będzie:

   http://forum.atnel.pl/topic2963.html

   Usuń