Ads_700x200

poniedziałek, 22 stycznia 2018

Rozwiązanie PRZEDZIWNEJ zagadki + Nagroda

W związku z tym, że pomimo bardzo PRZEDZIWNEJ ZAGADKI jaka ukazała się na blogu dnia 13-go stycznia 2018 ;)  pod tym linkiem: LINK (fajna data 13-go) ... pomimo tego, że myślałem że tym razem rozwiązanie padnie może co najwcześniej po miesiącu od jej ukazania się - to znowu mnie zaskoczyliście i prawidłowa odpowiedź padała już w ciągu pierwszych 24 godzin!!! (Czy uda mi się kiedyś wymyślić jakąś zagadkę, którą będziecie rozwiązywać dłużej niż 24 godziny?) ;) ... masakra normalnie. 

NAGRODA to wersja KOMERCYJNA produktu, który pojawi się w tym zakresie już wkrótce!

Ale cóż - GRATULUJĘ ZWYCIĘZCY - którym jest: Mariusz Kosnowski. Jak się okazało to również on wcześniej jako "Anonimowy" udzielił poprawnej odpowiedzi. Zatem po odpowiednim czasie i weryfikacji mogę już w 100% ogłosić go jako zwycięzcę. Zgodnie z obietnicą otrzymuje on pełną i to komercyjną licencję na oprogramowanie MkMenu LIB i MkMenu Generator. 9 komentarzy:

 1. Jeśli ktoś w konkursie podpisuje się jako anonimowy, to znaczy, że nie zależy mu na wygranej. Taka jest moja opinia i kropka.
  ps. sam jestem anonimowy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo cenna podpowiedź ... i rozumiem to doskonale, ale co na to inni? czekam jeszcze na kolejne opinie i dziękuję.

   Usuń
 2. Jeżeli regulamin konkursu nie mówi nic o wykluczeniu "anonimowego" z udziału w nim, poprosiłbym "anonimowego" zwycięzcę o kontakt telefoniczny. Np. w ciągu 3-5 dni. W rozmowie może zechce opowiedzieć jak udało się jej odgadnąć.
  To wiązałoby się z przyznaniem mu/im nagrody. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No tak tyle, że w zasadzie to KAŻDY może tak zadzwonić i że tak powiem ;) podszyć się pod anonimowego - tak mi się wydaje. Ale dziękuję i za tę opinię/uwagę ... czekamy jeszcze na kolejne.

   Usuń
  2. KAŻDY , czyli nieuczciwy, zadzwoni. Ale Pan by tego nie zrobił, pewnie i ja też. Patroni również nie. Wielu, wielu innych dla których liczy się udział w zabawie, również nie. Ryzyko maleje. A może zadzwoni tylko jeden anonimowy? Taka myśl mi przyświecała gdy proponowałem powyższe rozwiązanie. I tak wszyscy, którzy nie wygrali uszanują Pańską decyzję.

   Usuń
  3. W sumie racja, no ale z drugiej strony to po pierwsze nikt do tej pory nie skontaktował się ze mną ani telefonicznie ani mailowo ;) jeśli chodzi o tego anonimowego ... Rzeczywiście może poczekać i zobaczyć czy się w ogóle zgłosi się jedna osoba czy może więcej ;) ... Poza tym to na razie jeden głos w tej dyskusji, że tak powiem "za anonimowym" ;) ... czekamy dalej i na opinie i na ew zgłoszenie

   Usuń
 3. A nie masz Mirku w logach informacji o IP z jakiego dokonano wpisu? Bo to może być cenna informacja służąca do identyfikacji (albo do znacznego uwiarygodnienia przyznającego się Anonoma).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przydałoby się ale googlowy blogspot absolutnie nie udostępnia takich informacji nawet autorowi bloga niestety ;) ... Poza tym wciąż się anonimowy nie zgłosił ... poczekam jeszcze troszkę i podejmę decyzję ostatecznie.

   Usuń
 4. Nawet jeśli Mirek miał by IP to jest lipa bo jeśli piszący komentarz ma np. Neostradę to IP już mu się zmienił kilkakrotnie, niestety. Myślę że na obecną chwile tak jak powiedział kolega wyżej:"Jeśli ktoś w konkursie podpisuje się jako anonimowy, to znaczy, że nie zależy mu na wygranej." Tak że moim zdaniem pominąć anonimowych i uważam że jest to uczciwe posunięcie. No i na przyszłość poprawka w regulaminie konkursów Anonimowi nie są brani pod uwagę.

  OdpowiedzUsuń