Ads_700x200

czwartek, 13 lipca 2017

B4A - zapis/odczyt do/z plików - klasa LIST

Witam,

Dzisiaj niejako hurtowo i całkiem przez przypadek, w czwartek z Basic4android przedstawiam aż dwa poradniki. Pierwszy z nich został omyłkowo upubliczniony przed czwartkiem ;) czyli w środę, więc żeby nie zawieść swoich szanownych widzów, dokręciłem sobie śrubę i przygotowałem tak jak się należy, również poradnik na czwartek! ;) No bo jakby to wyglądało ? czwartek bez B4A ??? brrr - nie nie - tak nie można! W czwartek ZAWSZE musi być poradniczek nowy o B4A. W takim razie zapraszam serdecznie na podwójną dawkę mocy, w czym jedna część mocy jest niejako bonusowa. Dowiemy się jak dokonywać zapis do plików, odczyt z pilików jeśli chodzi o proste stringi, ale także jeśli chodzi o zmienne typu LIST. W ogóle wyjaśnimy sobie co to za zmienne typu LIST, jak się ich używa i co NAJWAŻNIEJSZE - jak się je stosuje w praktyce !
oto filmik:
;)

2 komentarze:

  1. Wielkie dzięki. Już rok temu potrzebowałem właśnie takiej wiedzy. Musiałem ogarniać bazę danych to jest znacznie prostsze.
    kisoft

    OdpowiedzUsuń
  2. Jakbym zarabiał to bym Pana chętnie wsparł. Wiem w jaki sposób i ile pozwalają pomóc pieniądze w realizacji takich poradników. Zawsze osoby które będą chciały się tego nauczyć będą miały kolejne referencje do wiedzy. Trzymam kciuki aby przynajmniej ci co mają jak Pana wesprzeć, pomogły! Michał.

    OdpowiedzUsuń