Ads_700x200

czwartek, 20 lipca 2017

B4A MAP - WakeOnLan - Tylko dla DOROSŁYCH

Witam,

Od razu na początku zaznaczam, że poradnik przeznaczony jest tylko dla widzów dorosłych i o silnych nerwach ;) Poradnik jest kontunuacją czwartków z Basic4android i dzisiaj miałem mówić tylko o klasie "MAP". Okazało się jednak, że poradnik zająłby max 5 min ;) więc chyba za krótko co ? Postanowiłem więc dodać extrasa i napisać z Wami sobie aplikację do budzenia komputerów w sieci LAN za pomocą tzw "Magic Packetów" ... tak tak ... będzie się działo - tym bardziej, że pod koniec tej pierwszej części poradnika będzie szokująca tapeta programu ! :D :D :D Zapraszam serdecznie - dowiemy się dodatkowo jeszcze kilku ciekawych rzeczy o programowaniu w B4A.
oto filmy:

;)

1 komentarz:

  1. Mirku powiem Ci ,że przy takich poradnikach to nawet obiektówka nie jest aż taka straszna. Nie jestem na bieżąco z B4A i poradnikami z delfi ,wychodzą jak grzyby po deszczu ;)

    Ale mam pytanie ,można liczyć na poradnik odnośnie wątków ,zadań w tle i nieblokującym interfejsie użytkownika. W necie jest co prawda dużo informacji na ten temat ,ale jakby dało sie tak łopatologicznie jak w poradniku UDP/TCP. Po jego obejrzeniu od razu wiele rzeczy się rozjaśniło ,pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń