Ads_700x200

czwartek, 10 maja 2012

Najnowsza książka wydawnictwa ATNEL

Witam,

Oficjalnie chciałbym ogłosić, że już wkrótce pojawi się najnowsza książka wydawnictwa Atnel, pt: "Język C. Pasja programowania mikrokontrolerów 8-bitowych". Planowana data to 28 maj 2012 roku. Wstępne informacje dostępne są na stronie:


8 komentarzy:

 1. O w mordę! Zacieram już rączki wobec tego!
  Gratulacje Mirek udało się dobrnąć do brzegu! Super!

  OdpowiedzUsuń
 2. muszę to mieć ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! dopiero co kupiłem pierwszą i po przeczytaniu kilkudziesięciu stron jestem zachwycony!już dawno nie miałem w rękach książki którą czyta się tak lekko i przyjemnie powiem więcej kiedy człowiek czyta tak napisaną książkę uświadamia sobie że ten potwór o imieniu "C" jest do oswojenia :-) więc byłbym głupcem gdybym nie przeczytał 2książki
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najbardziej cieszy mnie to, że udało mi się koledze pokazać - właśnie - że C to nie żaden potwór, tylko przyjemne zwierzątko, które nawet daje się pogłaskać, a potem jeszcze będzie mruczeć dla nas ;) .... i o to chodzi. (A przyznam szczerze, że sam jeszcze kilka lat temu bałem się C jak kudłatego jeża)

   Usuń
 4. Witam,

  A czy tym razem będzie można kupić tę książkę w wesji elektronicznej (e-pub, mobi [czytnik Kindle]).

  Jednak noszenie grubej książki jest dość kłopotliwe.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety :( przykro mi - na razie wydawnictwo jest wielkości pikusia a to znacznie limituje możliwości, m.in możliwość wydania elektronicznego. Może w niedalekiej przyszłości ?

   Usuń
 5. Książka na pewno warta zakupu, zresztą jak i pierwsza Twoja książka - masz dryg do przekazywania wiedzy. Ale cena jest niestety dość zaporowa :( Wiem że literatura techniczna do tanich nie należy, ale mino to cena jest dość wysoka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za opinię ale też uwagę odnośnie ceny. Niestety cena ta nie wynika z mojej pazerności :( .... Ktoś kto nie rzucił się sam nigdy na stworzenie własnego wydawnictwa nie zrozumie skąd to się bierze :( a ja rzuciłem się na to jak z motyką na słońce i teraz płacę frycowe. Troszkę opisywałem na forum skąd się to wszystko bierze, zajrzyj proszę tutaj:

   http://forum.atnel.pl/topic70-30.html

   a jednocześnie to ostatnia szansa żeby się jeszcze zdążyć zarejestrować na forum, przed rozesłaniem bonusu dla forumowiczów w tym zakresie.

   Tak czy inaczej przepraszam, ale nie miałem innego wyjścia jeśli chodzi o cenę :(

   Usuń