Ads_700x200

poniedziałek, 19 listopada 2018

ATB-GIRLed - Elektronika dla Dziewcząt i Kobiet !

Witam,

Hmmm tytuł brzmi może dziwnie, ale nie miałem pomysłu jak opisać inaczej ten poradnik ;) .... Mam jednakże nadzieję, że po jego obejrzeniu KAŻDY zrozumie o co chodzi, zaś poradnik a SZCZEGÓLNIE JEGO DRUGA CZĘŚĆ (tzw projekty praktyczne pt: "chłopcy oraz ich gadżety elektroniczne w służbie Dziewcząt i Kobiet") - wyjaśni wszystkie niedomówienia ... itp Krótko mówiąc firma Atnel przygotowała z okazji prawie 9-ciu lat istnienia Bluebooka na rynku wydawniczym, pewien GADŻET, który jako żywo ( po przeprowadzeniu testów na reprezentatywnej grupie ludności miast i wsi ) został niesamowicie żywo przyjęty i to z dużym entuzjazmem przez Dziewczęta i Kobiety! Tak tak - w końcu elektronika w służbie KOBIECIE ! Dlatego zachęcam Was elektronicy - zróbcie coś dla swoich wspaniałych Dziewcząt, które na co dzień wspierają Was gdy bawicie się elektroniką! Pokażcie Im, że ta zabawa - nie jest li tylko zabawą, że w końcu można zrobić, zrealizować COŚ praktycznego - co albo pomoże Kobietom w życiu codziennym, albo po prostu UMILI naszym ukochanym życie codzienne! ...

Dla osób, które potrzebują EFEKTU "od razu" i ew chcą wesprzeć kanał youtube/mirekk36" mogą zakupić gotową polutowaną płytkę PCB wraz z zaprogramowanym mikrokontrolerem ATtiny10. Moduł przeznaczony dla girland LED zasilanych dwoma, maksymalnie trzema bateriami typu AA (1,5V) ... Cykliczne załączanie 4-rech poziomów mocy świecenia diod LED i powolne ściemnianie diod przez dwie godziny. Efekt gwarantowany i pozytywnie oceniony przez wiele Kobiet, które użytkują już tak przerobione girlandy LED ;)


Jeśli jesteś facetem i czytasz ten tekst - i nic nie rozumiesz albo wydaje się to - tobie jakieś głupie ! .... nie martw się - obejrzyj poradnik WIDEO do końca, zaprezentuj wyniki prac (które możesz wykonać sam w zaciszu domowym dzięki poradnikowi) ... swojej Kobiecie - i nie sugerując jej NIC - zapytaj o efekt końcowy, czy Jej się podoba? czy chciałaby mieć coś takiego na co dzień ? ... Prezentujemy w poradniku KILKA rozwiązań - niech zatem spodoba się twojej ukochanej chociaż jedna z wersji - po prostu nie zastanawiaj się dalej - ZRÓB TO SAM !oto filmik:


;)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza