Ads_700x200

poniedziałek, 19 marca 2018

Projektowanie grafiki na Wyświetlacz i podgląd na żywo ?

A dyć tak da się zrobić, zapytał Jątek ?

A jusci Panie, a jusci to możliwe ....

i tym sposobem chciałbym zaprezentować Wam ciekawą być może zajawkę tego jak będzie można już wkrótce projektować sobie grafiki i różne tam takie rzeczy i bajery na różne wyświetlacze :) ale ... ale tak aby można było "na żywo" podglądać na fizycznym wyświetlaczu, który stanowi obiekt pożądania! :) hmmmm mniaaam ... chcecie zobaczyć zajawkę jak to może wyglądać? o co tu chodzi ?
Jeśli rodzą się wam w głowie pytania typu "czy to będzie służyć tylko do takich grafik?" ... to od razu zapomnijcie o odpowiedzi TAK. Dlaczego? ... bo będzie można poza tym jeszcze tzw "cuda wianki" robić :D ... postaramy się o to ... a zatem "DO DZIEŁA" tzn "do oglądania :)


A tak wygląda "to coś pod maską" ... czyli widok formatki tego programu od strony Delphi wraz z pewnym ciekawym komponentem o nazwie MkDisplayDesigner:;)

3 komentarze:

 1. Witaj Mirku.
  Jeszcze podpiąć to pod twoje mkmenu i będzie się działo,pamięci będzie mało.....fajowe to.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cholera... Mirku za Tobą nadążyć to sztuka:)
  Pomysł czaderski, ale jeśli mogę wyrazić swoje skromne zdanie, to praktyczna byłaby opcja podglądu (albo kopiowania do schowka) tabeli w c projektowanej grafiki. Ostatnio brakowało mi czegoś takiego w PixelFactory przy tworzeniu obrazka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Panie to tylko zajawka ;) a to o czym piszesz - to będzie albo w zasadzie już jest jedna z bardzo podstawowych opcji tego mechanizmu - a co dopiero powiedzieć o tych nie podstawowych opcjach ;) o extrasach ... uuuu ;)

  OdpowiedzUsuń