Ads_700x200

czwartek, 8 grudnia 2016

Fotoszopik - po raz PIĄTY ;)

Witam,

I ponownie zapraszam na małą przygodę z fotoszopungiem ;) ... Dzisiaj porozmawiamy sobie o maskach, wycinaniu, odbiciach lustrzanych i takich tam różnych... Ot postanowiłem podzielić się z Wami na jakimś kolejnym praktycznym przykładzie taką wersją ćwiczeń praktycznych, żebyście mogli podejrzeć jak ja coś tam robię, a nuż widelec, ktoś z tego coś skorzysta? czegoś nowego się nauczy? .. a nuż przyda się to do własnych prac ... zobaczymy. Zapraszam serdecznie ;) To co tu widzicie będzie celem dzisiejszego poradnika, czyli "jak to jest zrobione" ;) 
będą dwa filmiki składające się na część piątą.


part 05a


part05b


;)

4 komentarze:

 1. poprawnie jest: a nuż, widelec
  https://pl.wiktionary.org/wiki/a_nu%C5%BC,_widelec

  OdpowiedzUsuń
 2. Panie Mirku, tak zapytam. Gdzie te książeczki z Polak Potrafi ? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No rzeczywiście to jest miejsce na zadanie takiego pytania i to jeszcze jako Unknown ;) no proszę nie żartować sobie i jajek nie robić. Książki oczywiście wysyłamy i już mnóstwo osób odebrało ... są też ludzie którzy jeszcze czekają bo np nie mamy na stanie jeszcze programatorów albo zestawów albo innych części które jeszcze do nas idą ... a ja mam tu co? szklaną kulę wyjąć i koledze odpowiedzieć co z książką ?

   Dodatkowo wciąż część osób w ogóle NIE ODPOWIEDZIAŁA na nasze maile z prośbą o podanie danych do wysyłki - skąd ja mam wiedzieć czy kolega nie jest wśród nich - a mogę wręcz to podejrzewać skoro pytanie zadawane jest (przepraszam ale kompletnie bez sensu na blogu) zamiast napisać maila do firmy czy zadzwonić - cokolwiek - a jest do nas BARDZO DOBRY kontakt i każdemu odpowiadamy i informujemy o wszystkim ...

   Widać też że kolega w ogóle nie czyta ogłoszeń na forum albo też w ogóle tematów na naszym forum, gdzie widać, że ludzie już się chwalą otrzymanymi z PP nagrodami w tym książkami - a więc to potwierdza, że książki i inne rzeczy idą ... może z opóźnieniami ale idą ... proszę bardzo oto dowód, wystarczy zajrzeć ;)

   http://forum.atnel.pl/post176989.html#p176989   Usuń