Ads_700x200

wtorek, 31 maja 2016

Atnel Video Player "VELA" - ukończony

Witam, 

Niezmiernie miło mi przedstawić Wam nowy program służący do katalogowania i szybkiego wyszukiwania informacji w ogromnej ilości materiałów wideo pochodzących z najróżniejszych zakamarków serwisu youtube. ATNEL VIDEO PLAYER, to nowa odsłona. Już kiedyś był, istniał jego protoplasta o nazwie "Atnel Video Guides" ale z różnych historycznych względów musiał doczekać się swojego godnego następcy. Oczywiście w swojej podstawowej wersji służy on do wsparcia poradników ATNEL. Nie mniej jednak występuje w przyrodzie jego nieco rozszerzona wersja pod nazwą "VELA" .... Nazwa Vela pochodzi od nazwy gwiazdozbioru VELA. Po polsku Vela to Żagiel, a zatem będzie nam ułatwiał surfowanie po bezkresnych zasobach youtuba. Na czym polega zasada pracy programu? Jego mocne strony? wygoda? nieoceniona pomoc? ... tutaj nie będę zabierał wam dużo czasu ponieważ w poradniku "troszkę" się rozgadałem. Zobaczycie jednak, że dzięki temu programowi już nawet z tego poradnika uda się szybko wyciągnąć stosowne dla siebie informacje na przyszłość w postaci zakładek czasowych! ... zapraszam do prób, do zabawy no i do nauki! Sam program oczywiście pobieramy z tej strony:
oto wideoporadnik do programu AVP


;)

10 komentarzy:

 1. Świetny programik! Wszystko w jednym miejscu ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No taki był główny cel ;) fajnie, że program może być przydatny

   Usuń
 2. O jaaa, broda niczym Leonidas! THIS IS ATNEL!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny "userfriendly" programik ...

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny programik, ale niestety odtwarza mi filmy jedynie w oknie przeglądarki :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widać kolega albo nie oglądał uważnie poradnika albo nie czytał wątku na forum:

   http://forum.atnel.pl/topic15493.html?sid=39e3e291a4cfd6d40832fcbf84417ba8

   bo już od dawna nie ma problemów z odtwarzaniem w programie tylko trzeba mieć zainstalowany Internet Explorer i trzeba go zarejestrować w programie a do tego Adobe Flash - nawet w zakładce USTAWIENIA programu masz wyraźną podpowiedź co trzeba zrobić - widać nawet tego nie zrobiłeś ...

   A poza tym zawsze można się poradzić na forum właśnie - bo WSZYSTKIM panie kolego działa już dawno ;)

   Usuń
 5. Andrzej Rybicki30 czerwca 2016 15:28

  Witam,
  dziękuję za kolejny wspaniały program - zresztą czuję się zobligowany do zakupu licencji w ramach podziękowania za poświęcony wkład i trud, abym nam użytkownikom było lżej :)

  Jedynie mam jedną sugestię, którą proszę wziąć pod rozwagę. Chodzi mi o lokalizację folderu, które tworzy Atnel Video Player, w sekcji Moje Dokumenty/Dokumenty. Z resztą cała flota narzędzi ze stajni Atnel robi podobnie. Wiadome jest, że każdy z programów Atnel zakłada swój folder w sekcji Dokumentów użytkownika i jest to ściśle związane z polityką systemów Windows. Niedogodnością jest to że używając kilku programów robi się lekki bałagan z tym folderze.

  Moja sugestia podsuwana do przemyślenia Szanownemu autorowi jest następująca, aby założyć folder Atnel, a w nim kolejno umieszczać niezbędne dla działania Atelowskich programów folderów/plików. Wg. mojej opinii zapanuje porządek i ład we wspomnianym katalogu użytkownika i będzie to bardzo profesjonalne rozwiązanie stosowane przez większość producentów oprogramowania.

  Załączam pozdrowienia
  Andrzej R.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hmmm w sumie .... BARDZO DOBRA sugestia ;) postaram się tak zrobić ;)

   Usuń