Ads_700x200

wtorek, 7 maja 2013

Eagle 3D by phill2k z forum.atnel.pl

Witam,

tym razem nie mogło przejść bez echa zdarzenie na www.forum.atnel.pl jakim jest długo oczekiwany poradnik do Eagla 3D ale całkowicie nową metodą. Efekty jakie można uzyskać są dlatego powalające na kolana w stosunku do poprzedniej (starszej) metody ponieważ w tym przypadku wygenerowaną płytkę 3D możemy sobie swobodnie obracać i oglądać z KAŻDEJ strony, pod każdym kątem jak nam się żywnie podoba. A co za tym idzie także obrazek 2D można sobie wygenerować z dowolnego punktu widzenia ot tak, od ręki. Mówię wam, to cudeńko - to rozwiązanie, jak na skromne możliwości programu jakim jest Eagle. Polecam każdemu zapoznanie się z poradnikiem. Kolega phill2k jak zawsze przygotował kawał dobrej roboty, bo przecież to nie jego pierwszy poradnik na forum w zakresie Eagla ;) zapraszam:
;)


2 komentarze:

 1. Poradnik bardzo przydatny szczególnie w moim przypadku jako podgląd płytki "na żywo" pomaga w jak najbardziej racjonalny sposób rozmieścić poszczególne elementy na płytce. Projektując w eagle zawsze brakowało tego widoku końcowego na nasz projekt a teraz już możemy za wczasu wiedzieć jak będzie wyglądało nasze dzieło jeszcze przed fizycznym montażem.

  PS. Jest już poradnik na temat własnych elementów w eagle to może powstałby poradnik na temat tworzenia własnych modeli elementów, wymiarowania itp. w Google Sketchup8? :)


  PS2. Wkradł się mały błąd w nicku autora tego super poradnika.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dzięki za uwagę - błąd w nicku już poprawiłem - i przepraszam za pomyłkę szanownego autora poradnika ;)

   Usuń