Ads_700x200

środa, 4 października 2017

AKCJA (Projekt) - MAGIC PCB

Witam,

Uwaga! miło mi jest ogłosić, że w dniu dzisiejszym 4 października 2017 roku rusza pierwsza edycja Akcji (projektu) pod nazwą "MAGIC PCB" (być może kiedyś ją powtórzymy jeśli będzie większe zainteresowanie. Na dzień dzisiejszy akcja ta przeznaczona jest na MINIMUM 31 osób. Tyle bowiem osób musi się zebrać aby akcja mogła się rozpocząć, ale po kolei, poniżej podam DOKŁADNY harmonogram tej akcji a będzie ona podzielona na trzy etapy. Pierwszy, który będzie trwał około tygodnia, będzie miał odpowiedzieć, czy w ogóle zbierze się taka grupa chętnych osób. Drugi etap to przedpłaty i pewne bonusy, ten etap będzie trwał równo tydzień czasu. Trzeci etap oczekiwanie na produkcję będzie trwał minimum dwa tygodnie a maximum liczymy że jeden miesiąc od zakończenia drugiego etapu. Ale wszystko po kolei, poniżej dokładne informacje czyli terminy, ceny i zasady.
1. PIERWSZY ETAP  - będzie trwał od 4 do 15 października 2017. 

W tym czasie prosimy o wysyłanie maila na adres: magic@atnel.pl

W temacie wiadomości trzeba koniecznie wpisać hasło: MAGICPCB

W treści wiadomości można dopisać swoje ew pytania, sugestie.


UWAGA! błąd polegający na tym, że ktoś wyśle maila na inny adres niż podany wyżej albo nie wpisze prawidłowego hasła w TEMACIE wiadomości (jeśli ktoś doda jakieś litery, zmieni cokolwiek) to taki mail nie zostanie uznany i zakwalifikowany do AKCJI MAGIC PCB. 

Na tym etapie nie ma żadnych opłat. Jeśli zgłosi się co najmniej 31 osób rozpocznie się kolejny etap.

2. DRUGI ETAP - będzie trwał od 16 do 23 października włącznie do godzin popołudniowych 

Od 16 października (poniedziałek) ukaże się w naszym sklepie internetowym: www.sklep.atnel.pl nowy produkt w postaci płyty PCB do Magic MATRIX z możliwością dokupienia kilku dodatkowych artykułów za pomocą zaznaczenia odpowiednich "ptaszków" 

Koszt płyty PCB to: 98 zł brutto

UWAGA! ten etap to przedpłata, i trzeba będzie poczekać do poniedziałku 23 października do ogłoszenia przez nas wieczorem informacji czy udało się zebrać wpłaty od MINIMUM 31 osób. Gdyby nie udało się zebrać tylu wpłat, będzie ich mniej np 10 albo 15 czy 20 to niestety będziemy musieli odwołać całą akcję, ale DOKONAMY ZWROTU za pomocą przelewu bankowego, każdej z osób, która dokonała przedpłaty.

Jeśli uda się zebrać przedpłaty od minimum 31 osób wtedy rozpocznie się następny etap

3. TRZECI ETAP - rozpocznie się od 24 października i będzie trwał od ok 2 tygodni do maksymalnie jednego miesiąca.

W dniu 24.10.2017 rozpoczniemy bowiem proces produkcji płyt PCB. W związku z faktem, że różne firmy oferują różne terminy produkcji PCB, zaś my jeszcze na dzień dzisiejszy rozglądamy się za porządną ofertą, więc może się okazać, że w najgorszym przypadku przesyłka z wyprodukowanymi płytami PCB może dotrzeć do nas dopiero po miesiącu i dopiero wtedy będziemy w stanie wysyłać zakupione przez państwa płyty już do Was.

KOMUNIKATY:

Spośród 31 osób biorących udział w DRUGIM etapie czyli tych osób, które dokonają przedpłaty w dniach od 13 do 23 października zostanie rozlosowana NAGRODA w postaci rabatu 50% na cały zakup ! UWAGA! jeśli wylosowana osoba będzie długotrwałym patronem kanału "mirekk36" w serwisie www.patronite.pl to rabat ten będzie w wysokości 80% ! (trzeba być zarejestrowanym patronem minimum 3 miesiące) Uwaga! w ramach nagrody będzie również ramka (tacka 6x15) do modułu wyświetlacza.

W trakcie przedsprzedaży i TYLKO W RAMACH tej jednej akcji, KAŻDA osoba, która dokona zakupu nawet samej płyty PCB bez dodatków otrzyma GRATIS pełną licencję na program:

więcej na temat programu można poczytać  *** KLIKNIJ TUTAJ *** 


DODATKOWO TYLKO w ramach tej akcji osoby które dokonają przedpłaty, będą miały możliwość dokupienia wraz z płytą PCB mikrokontrolera ATMEGA644PA-PU (DIP) ale w programie "GOLIMY PROCESOR Z VAT'u" czyli taniej o cały podatek VAT. Cena wyniesie zatem jedynie 23zł. Uwaga! na życzenie, będzie można napisać w polu "Uwagi do zamówienia" podczas dokonywania przedpłaty, prośbę o wgranie do mikrokontrolera wsadu MAGIC MATRIXA, z obecnego etapu jego rozwoju. Dzięki czemu każdy będzie mógł go osadzić w zestawie ATB lub w płytce stykowej i od razu "na żywo" testować sobie działanie wszystkich funkcjonalności, które do tej pory były pokazywanie w poradnikach wideo.

DODATKI SPECJALNE:

W związku z wieloma zapytaniami jakie otrzymujemy drogą mailową, wprowadzimy również podczas zakupu płyty PCB możliwość od razu dokupienia: 

- całego kompletu diod MAGIC LED, które będą tańsze niż w detalu w naszym sklepie

- opcji zakupu usługi ZLUTOWANIA całości przy czym w ramach tej usługi klient otrzyma od nas gratis wszystkie kondesnatory ceramiczne 100nF (jest ich tyle ile diod Magic LED) czyli 90 i zostaną również przylutowane. Poza tym w ramach tej usługi, będzie wlutowane złącze do podłączenia zewnętrznego zasilacza. Parametry złącza 5mm/2.1mm

UWAGA! akcja będzie trwała jedynie do wyczerpania zapasów płytek PCB w sklepie Atnel. Zamówiona będzie bowiem nieco większa ilość płytek PCB tak aby starczyło ew dla tych osób, które zdecydują się nieco później, lecz TYLKO do czasu wyczerpania zapasu płytek. Wtedy akcja zostanie definitywnie zakończona i być może wznowiona w innym późniejszym terminie. Nie możemy jednak obiecać, że w ramach drugiej akcji będą te same warunki, bonusy itp.

Zapraszam do obserwowania naszego profilu na Facebooku na którym będziemy na dniach prezentować dodatkowe informacje a nawet pojawi się bardzo ciekawy konkurs dla chętnych, dzięki któremu będzie można wygrać płytę PCB gratis!.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz