Ads_700x200

niedziela, 29 czerwca 2014

Magic LED - part 07 zapraszam

Witam,

Po dłuższej przerwie i stworzeniu w międzyczasie kilku poradników dla całkowicie początkujących, wracam do kontynuacji cyklu Magic LED tzn budowy naszego własnego sterownika ;) ... mam nadzieję, że będzie to kolejna pasjonująca przygoda nie tylko z magic ledami ale także z językiem C. Poznacie bowiem pewne ciekawostki odnośnie stosowania typów wskaźnikowych, rzutowania, czy też zasady korzystania z pustego typu wskaźnikowego void *. Zapraszam do obejrzenia tej części, którą jednak podzielę na kilka drobniejszych odcinków z uwagi na obszerny materiał video, który muszę montować i zabiera mi to mnóstwo czasu. Próba montażu dłuższego odcinak kończyła się niestety poważnymi problemami i ogromną stratą czasu więc mam nadzieję, że mi wybaczycie ten podział na kawałeczki 07a, 07b a może i 07c. W pierwszej krótkiej części pokażę już różnice między wstawkami asemblerowymi dla różnych kwarców - więc na pewno warto i ją także obejrzeć, pomimo to, że sporo na niej tylko opowiadam ...zapraszam na filmik:

07a


07b07c


koniec części 07

;)

7 komentarzy:

 1. No to już wiem co będę oglądał :)
  Gratulacje ,

  OdpowiedzUsuń
 2. No i mam co oglądać ;).

  OdpowiedzUsuń
 3. Extra! alternatywa dla MŚ 2014 (bo poza MŚ 2014 w TV nie ma NIC!).

  OdpowiedzUsuń
 4. Super poradnik panie Mirku.Wielkie dzięki.
  Pozdrawiam,Piotr.

  OdpowiedzUsuń
 5. W ramach wdzięczności za serię poradników prezentuję co udało mi się dzięki nim zrobić. https://www.youtube.com/watch?v=ytx-OPWKCSA

  Dziękuję i Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieeee - no Panie! coś pięknego !!! czy mógłbyś chociaż krótki opis czy mini prezentację tego świetnego projektu pokazać - pochwalić się na naszym forum w dziale DIY ?

   http://forum.atnel.pl/forum22.html

   ;) Byłoby super gdyby inni zobaczyli - WSPANIAŁA inspiracja - a i wykonanie extra!

   Usuń
 6. Z powodów "technicznych" aktualnie nie mogę. Ale wyrażam zgodę na umieszczenie filmiku na forum.

  OdpowiedzUsuń