Ads_700x200

niedziela, 1 lipca 2012

PORADNIKI na forum.atnel.pl

Witam,

Chciałbym tą drogą oficjalnie poinformować o tym, że na www.forum.atnel.pl został otwarty właśnie nowy dział o nazwie PORADNIKI, w którym pojawiły już się i będą pojawiać arcy-ciekawe rzeczy ;) Zapraszam serdecznie bo już na tą chwilę jest co poczytać do poduszki i nie tylko. A wszystko to na potrzeby ludzi zarażonych mikrokontrolerami. Znajdziecie tam już na dzień dzisiejszy świetny tutorial na temat maigistrali CAN, ale także uruchomienia debugera i symulatora w Eclipse oraz świeżo dodany na temat programowania telefonów komórkowych w PYTHON'ie ;) dzięki czemu teraz każdy będzie mógł sobie nawiązać łączność ze swoim ukochanym zwierzątkiem w postaci mikrokontrolera wprost z telefonu komórkowego. A jakie możliwości - wystarczy spojrzeć na filmiki w tym tutorialu.
W zasadzie to nie zdążyłem tego postu pisać a już na forum w tym dziale rodzi się kolejny poradnik, tym razem C# dla początkujących ;)

2 komentarze:

 1. Czytałem twoją książkę.Jednak już na początku (tam gdzie omawiasz rodzinę AVR) zaniepokoiła mnie jedna sprawa - dlaczego piszesz że Attiny2313 ma 2 pełne porty podczas gdy ma tylko 1 pełny port?

  To pomyłka czy może ja czegoś nie wiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronach wydawnictwa czy nawet w sklepie jest do pobrania errata i tam ten błąd jest wykazany. Oczywiście, że pomyłka.

   Usuń