Ads_700x200

niedziela, 29 marca 2015

WS2812 - Magic LED - CLOCK

Witam,

Tym razem chciałbym pokazać wam zajawkę tego co można zrobić w oparciu o Magic LED'y na przykładzie pewnego ciekawego projektu jaki powstaje w czeluściach naszej firmy. Ja aż żałuję, że nie mam okazji brać udziału w tworzeniu tego konkretnego projektu, tworzy go Paweł na potrzeby ... ooops ... na razie to tajemnica więc tu nic więcej nie powiem. Za to już widzę świetną platformę do testów i opracowania także z mojej strony (chociaż nie ukrywam, że pewnie skorzystam w pewnym zakresie z tego co już oprogramował Paweł), do opracowania dla was kolejnego i ostatniego poradnika o Magic LED'ach, który zakończył się jakiś czas temu. Pozostał pewien niedosyt wśród widzów ponieważ właśnie zabrakło tej wisienki na torcie czyli jak tworzyć sobie wygodnie efekty specjalne na tych magicznych diodach RGB. Tymczasem zobaczcie co się powoli wyłania ... Domyślacie się chyba co to będzie ? ;)Zapraszam na krótki film:


Przy okazji podpowiem, że powstają właśnie ot takie "małe" sobie wyświetlacze MagicLED, każdy o wysokości prawie 50 cm ! ... będzie się działo , oj będzie się działo

4 komentarze:

 1. No powiem szczena opadła.

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzeba przyznać, że robi wrażenie. Jeszcze lepiej wyglądałoby to w nocy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet nie w nocy a w bardziej pochmurny dzień lub wieczorkiem. Za jakiś czas będą testy całości to pokażę efekt końcowy.

   Usuń
  2. W takim razie czekamy z niecierpliwością :)

   Usuń